BEST gives life a spark!

Board of European Students of Technology

Why BEST?

BEST-Estonia on üks TTÜ suurimatest tudengiorganisatsioonest, mis on tegutsenud Eestis alates aastast 1991.

Students

Ettevõtetel, kes soovivad vahetut kontakti otse tudengitega, on võimalus kaasa lüüa BEST-Estonia projektides nii osalejatena kui ka koostööpartneritena.
Läbi aastate oleme edukalt toonud tudengid ja ettevõtted kokku selliste projektide raames nagu näiteks Insenerivõistlus EBEC ja karjäärimessi Võti Tulevikku.

Universities

Ettevõtetel on võimalus läbi BEST-Estonia projektide saada ka lähemat kontakti ülikooliga ning leida ka erinevaid koostöö võimalusi.
BEST on Tallinna Tehnikaülikoolis tegutsenud juba üle 20 aasta ning omab häid suhteid kõikide teaduskondadega – sellest tulenevalt on alati võimalus üheskoos suuremaid ja väiksemaid üritusi TTÜ-s korda saata!

Visibility

BEST-Estonial on välja kujunenud ka tugev turundusega tegelev töögrupp, mille eesmärgiks on turundada nii meie endi projekte kui ka ettevõtteid kes meie üritustel osalevad või neid toetavad. Koostöös BESTiga on võimalus end tudengitele nähtavaks ja atraktiivseks teha.

BEST’s projects

BEST-Estonia korraldab aasta jooksul ligikaudu 20 suuremat ja väiksemat projekti, mis on suunatud nii meie enda liikmetele kui ka kõikidele TTÜ tudengitele.
Kõik meie projektid püüavad anda tudengitele suuremal või väiksemal määral kogemust mida pärast ülikooli tööturul rakendada, sealhulgas projekti juhtimise kogemust, delgeerimisoskust, müügioskust, turundusoskust ja palju muud.
Allpool oleme välja toonud mõned meie suurimad projektid.