BEST-Estonia

Board of European Students of Technology

BEST on mittetulunduslik apoliitiline Euroopa tehnikatudengite organisatsioon. Alates 1989. aastast pakume tudengitele kommunikatsiooni, koostöö ja reisimise võimalusi üle Euroopa.

VISIOON

Tugevdatud mitmekesisus

Inimesed mõistavad ja austavad erinevaid kultuure ja ühiskondi. Mitmekesine ühiskond toetab toetab inimesi nende täieliku potentsiaali rakendamisel ja vastutustundlikul tegutsemisel.

Tudengite areng

BESTi abiga saavad tudengid parema ülevaate ja arusaama rahvusvahelistest ühiskondadest ning kultuuridest andes oskuse teha tööd mitmekesistes kultuurides. BEST toetab tudengeid ning annab neile võimalusi ennast arendada.

MISSIOON

Meist

BEST on mittetulunduslik apoliitiline Euroopa tehnikatudengite organisatsioon. BESTi missioon on mitmekesistada haridust ja pakkuda tehnikatudengitele võimalust saada juba kooliajal praktiline kogemus edukaks töötamiseks rahvusvaheliselt avatud majandusruumis. Meid on rohkem kui 30 riigis enam kui 90 ülikoolis, kes kõik aitavad kaasa kasvavale, hästi organiseeritud, võimsale, noorele ja innovatiivsele tudengivõrgule.

BEST-Estonia on üks 93-st gruppist Euroopas ja ainuke Eestis. Me oleme üks suurim ja tugevaim grupp BEST'is.

etEesti