Projektid

Board of European Students of Technology

BEST-Estonia korraldab igal aastal ligikaudu 20 suuremat ja väiksemat projekti. Mõned on suunatud ainult enda liikmetele, kuid enamus siiski ülikooli tudengitele.
Kõik meie projektid annavad meie liikmetele oskuseid, mida saab hiljem tööturul kasutada. Oskused, mida meie projektid liikmetele annavad on projekti juhtimine, delegatisoon, müük, turundus ning palju veel.
Tahad projektide korraldamisele kaasa lüüa? Liitu meiega!
Enginaator logo

Enginaator on üle-eestiline insenerivõistlus, kus kohtuvad tudengid, gümnasistid ning kutsekoolide õpilased, et võtta mõõtu erinevate valdkondade ülesannete lahendamises.

Võti Tulevikku logo

Võti Tulevikku on iga-aastane kevadel toimuv karjääriüritus, mis loob parimaid võimalusi omavaheliseks suhtluseks tudengite ja ettevõtete vahel.

Winter International Projects Forum on projekt, mille eesmärgiks on BESTi enda projektide arendamine. Projekti suurimaks toetajaks on (KÜSK - Kodanikuühiskonna Sihtkapital) 6120 euroga.

BEST-Courses Logo

BEST korraldab erinevaid üritusi, kus tudengid ülikoolidest saavad erinevates valdkondades enda teadmisi ja oskusi arendada, seal hulgas nende enda õppeala, inglise keel ning ka rahvusvahelised kontaktid.

BEST on rahvusvaheline organisatsioon, kelle eesmärk on tudengite arendamine ja maailma muutmine! Me korraldame palju rahvusvahelisi üritusi, et BEST'i eesmärki edasi arendada!

etEesti