Võimalused

Meie organisatsiooni roll ja eesmärk on anda TalTechi tudengitele täiendavaid oskusi õpingute kõrvale. Oleme loonud keskkonna järgnevate oskuste omandamiseks:

müük - kõned, firmakohtumised, fondide kirjutamine

disain + turundus - sotsiaalmeedia, programmid

IT - veebilehtede loomine, veebidisain

soft-skillid - projekti juhtimine, koostöö

Lisaks on meil võimalik käia rahvusvahelistel üritustel ja kursustel, olla osa ise projektide korraldamisest ning mis kõige tähtsam - tutvuda tudengite ja vinge tudengieluga!

BEST loodi 1989. aastal eesmärgiga edendada Euroopa tehnikatudengite koostööd ja kommunikatsiooni.

Sellest ajast oleme arenenud kiirelt nii liikmete arvult kui ka korraldatavate projektide mahult. Praeguseks ühendab BEST üle 80 liikmesülikooli tudengeid rohkem kui 30s Euroopa riigis.


BESTi asutamisest on jäänud eesmärk ja tegevusvaldkond suhteliselt muutumatuks, kuid pidevalt areneme ja leiame uusi väljundeid, millest üks kõige olulisem on kursuste korraldamine


1991 aastal hakkasid toimuma BESTi kursused, mis toimuvad nüüd igal hooajal. See annab võimaluse tudengitel täiendada oma teadmisi ja luua tutvusi üle Euroopa!

Koostöö ettevõtega

TUDENGID

Ettevõtetel, kes soovivad vahetut kontakti otse tudengitega, on võimalus kaasa lüüa BEST-Estonia projektides nii osalejatena kui ka koostööpartneritena. Läbi aastate oleme edukalt toonud tudengeid ja ettevõtteid kokku selliste projektide raames nagu Enginaator ja Võti Tulevikku.

ÜLIKOOL

Ettevõtetel on võimalus läbi BEST-Estonia projektide saada ka lähemat kontakti ülikooliga ning leida ka erinevaid koostöövõimalusi. BEST on Tallinna Tehnikaülikoolis tegutsenud juba üle 30 aasta ning omab häid suhteid kõikide teaduskondadega - sellest tulenevalt on alati võimalus ühekoos suuremaid ja väiksemaid üritusi TalTechis korda saata!

NÄHTAVUS

BEST-Estonial on väljakujunenud ka tugev turundusega tegelev töögrupp, kelle eesmärgiks on turundada nii meie endi projekte kui ka ettevõtteid, kes meie üritustel osalevad või meid toetavad. Koostöö BESTiga on võimalus end tudengitele nähtavaks ja atraktiivseks teha.


Tekkis huvi?


MTÜ BEST-Estonia | © 2024